Profesyonel Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir ve Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde gerek
yetersiz kanalizasyon ve şehir alt yapısı, gerekse düzenli haşere kontrolü ve böcek ilaçlaması
yapılmamasından kaynaklanan sorunlarla bazı ev apartman bina otel okul ve hastanelerin bodrum katı ve kalorifer daireleri, malzeme depoları fare, böcek ve haşelere ev sahipliği yaparlar.

Böceks ilaçlama olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve diğer şehirlerde hastane, okul, otel, restorant,plaza, alışveriş merkezi, mağaza, depo ve konteyner ilaçlaması ve periyodik haşere kontrolünü ve böcek ilaçlama yapıyor, her geçen gün servis noktalarımızı genişletiyor ve şubelerimizi çoğaltıyoruz.

Fare böcek ve tüm haşerelere karşı profesyonel çözümler!
Fare, kene, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu gibi böcek ve haşerelerin
beslenmek ve üremek için uygun ortam araştırdığı bu mevsimlerde evleriniz, ofisleriniz,
otel, restorant, depolar, mutfaklar, lokantalar, ambarlar,
gıda ve yük konteynerları taşıyan gemiler, okul ve hastaneler kısacası barınmak ve yiyecek bulmak için uygun akla gelebilecek tüm yaşam alanları böcek, fare ve haşeler için ideal yerlerdir.

Fare, hamam böceği, tahta kurusu, kene gibi zararlı tüm böcek ve haşerelerin mekanlara yuva yapmaları, böcek kontrolü ve ilaçlaması yapılmaması sonucu haşerelerin dahada çoğalarak önüne geçilmesi zor bir hal alır.

Profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından periyodik olarak böcek ve haşere kontrolü, ortamın düzenli aralıklarla  denetlenmesi ve ilaçlama yapılması böceklerin mekana girmesi, yuva yapması ve çoğalmasını önler ve her türlü haşerat ve farelerin arındırılmasını sağlar.