Ev ilaçlama

Ev ilaçlama, haşere kontrolü ve düzenli şekilde böcek ilaçlama yapılmayan evlerde mutfak, malzeme depoları gibi yerlerde sıkça görülen fare, hamamböceği , tahtakurusu gibi zararlı böcekler siz farkında bile olmadan gıda ve diğer malzemelere zarar verdiği gibi gıda maddelerine bulaştırdıkları çeşitli mikroplarla buradan yemek yiyen insanlarında sağlığı açısından tehlike teşkil ederler. Fare ve böcekler evinizde düzenli haşere kontrol ve böcek ilaçlama yapılmazsa sadece mutfak bölümüyle kalmayıp mekandaki aklınıza gelebilecek her yerde zarar vermeye devam ederler.

Profesyonel Ev ilaçlama Hizmeti
Evinizdeki krtik noktalara yerleştireceğimiz etkili böcek ve fare tuzakları, haşerelerin giriş noktalarının tespit edilerek kontrol altına alınması ve her ay düzenli bir şekilde yapılacak periyodik haşere kontrolü ve böcek ilaçlama hizmeti ile zararlı haşerelerden temizlenmiş, sağlıklı bir ortamda yaşamın keyfini sürebilirsiniz.
Ev ilaçlama sırasında yerinizi terk etmenize hiç gerek yok, jel ilaçlama ve kokusuz böcek ilaçlama yöntemi ile yapacağımız ilaçlama sırasında evinizde gündelik işlerinizle ilgilenebilirsiniz