Hastane İlaçlama

Hastane ilaçlama ve klinkler için böcek ilaçlama hizmeti periyodik haşere kontrolü sağlıklı bir ortam sağlamak için kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Hastane ilaçlama hizmeti ile zararlı haşere, böcek ve farelerden kurtulmanın yolu periyodik olarak haşere kontrol ve böcek ilaçlama hizmetidir. Hastane ilaçlama klinikler ve diğer sağlık kurumları için profesyonel kadromuzla ilaçlama hizmeti veriyoruz.
Profesyonel Böcek ilaçlama
Haşere kontrolü ve düzenli şekilde böcek ilaçlama yapılmayan işyeri ve evlerde mutfak, malzeme depoları gibi yerlerde sıkça görülen fare ve zararlı böcekler siz farkında bile olmadan gıda ve diğer malzemelere zarar verdiği gibi gıda maddelerine bulaştırdıkları çeşitli mikroplarla buradan yemek yiyen insanlarında sağlığı açısından tehlike teşkil ederler. Fare ve böcekler düzenli haşere kontrol ve böcek ilaçlama yapılmazsa sadece mutfak bölümüyle kalmayıp mekandaki aklınıza gelebilecek her yerde zarar vermeye devam ederler.
Mekandaki krtik noktalara yerleştireceğimiz etkili böcek ve fare tuzakları, haşerelerin giriş noktalarının tespit edilerek kontrol altına alınması ve her ay düzenli bir şekilde yapılacak periyodik haşere kontrolü ve böcek ilaçlama hizmeti ile zararlı haşerelerden temizlenmiş, sağlıklı bir ortamda yaşamın keyfini sürebilirsiniz.
Böcek ilaçlama sırasında ev yada iş yerinizi terk etmenize hiç gerek yok, jel ilaçlama ve kokusuz böcek ilaçlama yöntemi ile yapacağımız ilaçlama sırasında evde yada ofiste gündelik işlerinizle ilgilenebilirsiniz.